Preloader
lv | ru | en
(+371) 67544354 (+371) 67544355 info@kiegelis.lv
Klinkera bruģis

Klinkera bruģis


Bruģis ir estētiski pievilcīgs un nav pārāk dārgs, taču pietiekami izturīgs materiāls, lai to arvien biežāk lietotu dažādos būvprojektos. Tam ir arī vairākas citas priekšrocības. Piemēram, noturība pret salu, labas ūdens novadīšanas spējas lietus laikā. To ir ērti noņemt un uzlikt, veicot jaunu inženierkomunikāciju izbūvi.

Huwa bruģis ir tīrs un dabisks produkts. Keramikas bruģakmeņi ir 100% dabīgs produkts, bez mākslīgām piedevām. Bruģi izgatavo no māla. Produkta ražošanas procesa laikā nekādi sintētiskie produkti vai ķīmiskas vielas netiek pievienotas. Tas padara bruģi videi nekaitīgu un nepiesārņo augsni.

Huwa bruģi var atkārtoti izmantot un pārstrādāt. Bruģa plātnes var viegli izņemt un tās var ieklāt no jauna vai pārstrādāt. Krāsa paliek tāda pati un nemainās. Māla bruģakmenim ir laba kvalitāte, kas kalpo ilgāk nekā cilvēka dzīvība. Bruģis sastāv tikai no dabīgām izejvielām, tiem nav kaitīgu blakusparādību, ja tie nonāk saskarē ar augsni vai ūdeni.

Huwa izmanto ražošanas procesus, kas balstīti uz izturību. Huwa ražotāji izmanto energoefektīvas tuneļa cepļa krāsnis un karstums no kurtuves, tiek izmantots žāvētavas, lai žāvētu gatavo produkciju. Turklāt Huwa ražotāji ražo enerģiju, izmantojot koģenerāciju. Ražošanas procesā tiek izmantoti pazemes ūdeņi minimālā apjomā. Bruģa cepšanas procesā izmanto dabasgāzi: tīrāku un videi draudzīgu kurināmo. Degšanas gāzes ir attīrītas, izmantojot izplūdes gāzu filtrus, kas ražošanas emisiju saglabā krietni zem obligāto standartu normām.

Māla dakstiņš

Māla dakstiņš


Māla keramisko dakstiņu jumts ir droša investīcija nākotnē. Labs jumts integrējas apkārtējā vidē, atšķiras ar ilgmūžību, estētisku izskatu un dabīgumu.

Mēs uzskatām, ka māla dakstiņu jumts ir kronis jebkurai ēkai. Mēs piedāvājam karaliski skaistus māla dakstiņu jumtus, kas labi iederas mūsdienu arhitektūrā. Māla dakstiņš ir tīrs dabas produkts un izturīgs jumta risinājums, kas izgatavots no māla. Savukārt māls ir dabīgs minerāls.

Dakstiņu ražošanas procesā tiek izmantotas tikai dabīgas izejvielas. Dakstiņš atbilst visām prasībām par videi draudzīgu būvniecību.  Modernas ražošanas tehnoloģijas ļauj ražot dažādu veidu un krāsu dakstiņu, kas rada produkta unikālo izskatu. Pie mums ķieģeļu salonā Nometņu ielā 36, Rīgā, var iegādāties māla dakstiņus ar dažādiem pārklājumu veidiem.

Māla dakstiņš tiek apstrādāts 1000 grādu temperatūrā, līdz ar to, tas ir ugunsdrošs un tā kalpošanas ilgums sasniedz vairāk kā 100 gadus.

Māla dakstiņš ir viegli uzstādāms, neprasa īpašu kopšanu tā ekspluatācijas laikā. Dakstiņu jumti ir piemēroti ģimenes mājām, birojiem, ražotnes ēkām, kā arī renovācijas projektiem.

Māla dakstiņš ir kvalitatīvs un ekoloģisks jumta segums. Labs jumts no izturīgiem māla dakstiņiem saglabās savu kvalitāti vismaz 100 gadu garumā, vai arī vēl ilgāk. Ēku jumti, kas pārklāti ar māla dakstiņiem, mājai piešķir klasisku un modernu izskatu. Ēkas vērtība gadu gaitā nevis saruks, bet gan turpinās augt. Māja paliks kā vērtīgs mantojums nākamajām paaudzēm.

Māla dakstiņš jumtam – tas ir vienkārši, dabiski  un droši!

Māla ķieģeļflīzes

Māla ķieģeļflīzesĪstas māla ķieģeļflīzes no īstiem ķieģeļiem!
Māla ķieģeļuflīzes ražo no īstiem ķieģeļiem. Tās tiek plaši izmantotas gan  iekšējā, gan ārējā sienu apdarē, piemēram, dekoratīvas sienas mazumtirdzniecības un tirdzniecības vietās, restorānos, kafejnīcās kā arī mūsdienīgos birojos. Ķieģeļflīžu sienu apšuvums ir pieprasīts, par to liecina mūsu arvien pieaugošo klientu skaits, kas ietver sevī arhitektus, māju būvniecības kompānijas, māju īpašniekus un publiskā sektora organizācijas. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem un pārvēršam klienta  dizaina vīzijas par realitāti.

Ķieģeļflīzes ir kvalitatīvs un ekoloģisks materiāls, kas labi iederas mūsdienu dizainā un arhitektūrā.
Lieliska alternatīva dekoratīvajam apmetumam vai dēļu apdarei!
Stingra, ūdensnoturīga virsma. Viegla montāža un dabīgs izskats.
Dabīgs materiāls un krāsu daudzveidība ļauj veidot nestandarta interjeru Jūsu mājā vai dzīvoklī!
Ķieģeļu salonā, Nometņu ielā 36, Rīgā apskatāmi vairāk kā 400 māla ķieģeļflīžu veidi!

Māla ķieģeļi

Māla ķieģeļi


Ķieģelis kā labs vīns – laikam ritot, kļūst vērtīgāks.
Ķieģeļi-vispiemērotākā fasādes apdare mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Uz tiem neveidojas apsūnojums, lieliski akumulē siltumu, aiztur vēju, lietu un salu. Māla ķieģelisapdares materiāls ir plaši pielietojams – to var izmantot skursteņu, kamīnu, sētas stabu kolonnu kā arī iekštelpu sienu apdarē.

Pētījumos ir apstiprināts, ka īsts māla ķieģelis izceļas ar trīs svarīgām īpašībām:

  1. Ugunsdrošs – galvenā sastāvdaļa no kā ķieģelis ir ražots ir māls, kas ir ugunsdrošs materiāls. Līdz ar to, tas ir drošs apdares materiāls, kas spēj pretoties vai ierobežot uguns liesmas. National Institute of Standars un BIA veica atsevišķus ugunsdrošības testus ķieģeļiem, kas pārliecinoši pierāda, ka ķieģelis salīdzinājumā ar koka, alumīnija vai vinila apdares materiāliem, spēj aizturēt liesmu izplatīšanos. Piemēram, vinilu liesmas  pārņēm dažu minūšu laikā (The Brick Industry Associacion)
  2. Vēju necaurlaidošs – A Sheter from Storm pētījums liecina, ka ķieģeļu mājas ievērojami vairāk aizsargā no vēja nekā māja, kas celta no blokiem vai koka. Līdz ar to ķieģelis ir spēcīgs un vēju aizturošs celtniecības materiāls.
  3. Mitruma izturīgs – saskaņā ar nacionālās neatkarīgās būvniecības produktu pētniecības laboratorijā veiktajiem testiem, ķieģelis ir mitruma izturīgāks par citiem sienu apdares materiāliem. Tāpēc uz ķieģeļu sienām neveidojas pelējums un tas saglabā savas labās īpašības vairāku gadu, pat gadsimtu laikā. (NAHB Research Center, 2010)

Ķieģelis absorbē troksni, kas īpaši svarīgi ir blīvi apdzīvotās teritorijās.

Ķieģeļu mājas vasarā saglabā vēsumu, bet savukārt ziemā ķieģelis mājai neļauj atdzist.

Ķieģelis ir viens no pieprasītākajiem apdares materiāliem ēku būvniecībā un  gadsimtos tas ir spējis saglabāt augstas kvalitātes prasības.

Māla ķieģeļu fasāde laika gaitā nav jāremontē kā arī tā piešķir individualitāti un estētisko baudījumu Jūsu mājai! Māla ķieģeļus mēdz salīdzināt ar labu vīnu – laikam ritot, ķieģeļi nevis noveco, bet paliek aizvien elegantāki un vērtīgāki.

Ķieģeļu mūris nenovecos un nekad nezaudēs savu aktualitāti – visos laikos tas izskatīsies klasisks un reizē moderns, bet ķieģeļu ēkas vērtība gadu gaitā nevis saruks, bet gan turpinās pieaugt.

Ķieģeļu izmēri:

DF 50 mm: 210x100x50 mm

DF 65 mm: 210x100x65 mm
Module  50: 190x90x50 mm

Module 65: 190x90x65 mm

Standarizmērs: 240x115x70 mm

Zero: 204x100x50 mm

WF 7: 210x70x50 mm

Jaunums LF 40: 240x90x40 mm